Hopp over båndkommandoer
Hopp til hovedinnhold

NSOFs Ansatte

​Oversikt over Norsk Sjøoffisersforbunds ansatte

 

HS.jpg
Direktør
 
Telefon: 22 00 55 20 | Mobil: 91 61 69 94 | hans.sande@sjooff.no
Ledelse, internasjonalt arbeid, politikk, presse og media.

 


Anders Hansson
Assisterende direktør
Telefon: 22 00 55 25 | Mobil:  95 77 58 75 | anders.hansson@sjooff.no
Ledelse, juridisk, tariff, internasjonalt arbeid, politikk, presse og media.
 
 

 MK.JPG
Morten Kveim
Avdelingsleder Sjøsikkerhet og utdanning
 
Telefon: 22 00 55 26 | Mobil: 95 19 08 19 | morten.kveim@sjooff.no
Sjøsikkerhet, regelverksutvikling, maritim utdanning og rekruttering, NSOF Ung.
 

 
Avdelingsleder
 
Telefon: 22 00 55 15 | Mobil: 95 92 37 57 | bernhard.lie-nielsen@sjooff.no
Avdelingsleder. Saksbehandling/tariff, trygdesaker etc.
 

 
Hilde A. Brubakk
Avdelingsleder medlemsservice og - kommunikasjon
 
Telefon: 22 00 55 19 | Mobil: 97 14 93 09 | hilde.brubakk@sjooff.no
Service- og kommunikasjonsstrategi og koordinering m.m.
 

 
Avdelingsleder økonomi
 
Telefon: 22 00 55 28 | elin.rudsjordet@sjooff.no
Økonomi og regnskap, budsjett, kontingent, Sjøoffiserenes Hus, legat
 
 

trondl.jpg

Jens Folland
Seniorrådgiver

Mobil: 958 12 639  | jens.folland@sjooff.no
Politikk, samfunnskontakt og kommunikasjon
 

trondl.jpg


Trond Løfgren
Rådgiver

Telefon: 22 00 55 22 | Mobil: 95 87 15 11 | trond.lofgren@sjooff.no
Saksbehandling/tariff, DSO etc etc

 

Trond A. Dyb
Rådgiver, Ålesund
 
Telefon: 22 00 55 61 | Mobil: 91 75 21 42 | trond.dyb@sjooff.no
Saksbehandling/tariff (innenriks og fraktefart), fiskeri
 
 

 
Leif Ivar Bakke
Rådgiver, Bergen
 
Telefon: 22 00 55 65 | Mobil: 41 47 65 99 | leif.ivar.bakke@sjooff.no
Saksbehnalding/tariff (innenriks og fraktefart), bemanning, husansvarlig Sjøoffiserenes Hus i Bergen.
 

DB.jpg


Daniella Baarholm
Sekretær, Ålesund

Telefon: 22 00 55 60 | daniella.baarholm@sjooff.no
Administrasjon forahandlingsavdeling, medlemsservice, ferieboliger.
 
 

 

Omar Jørgensen
Journalist

Telefon: 22 00 55 27 | Mobil: 91 84 87 16 | omar.jorgensen@sjooff.no
Medlemskommunikasjon (Maritim Logg, Ukesinfo, web), presse og media.
  

Isabel Sanchez.jpg


Isabel Sanchez
Førstefullmektig - i permisjon

Telefon: 22 00 55 24 | isabel.sanchez@sjooff.no
Innbetaling NIS-skip. Medlemsservice- og administrasjon
 
 

 
Kikki ansatt 100.jpg
 

Ann-Christin Hansen
Konsulent
Innbetaling NIS-skip. Medlemsservice- og administrasjon
  

 
 
Sekretær
 
Telefon: 22 00 55 14 | anita.elseberg@sjooff.no
Innbetaling NIS-skip, medlemsregister, kontingent, økonomi
 

Rustad, Solfrid.jpg
 
 
Telefon: 22 00 55 11 | solfrid.yksnoy.rustad@sjooff.no
Økonomi og regnskap, stipend legat, reiseregninger
 
 

 
Åsa annsatt 100.jpg

Åsa Strid

Sekretær

Telefon: 22 00 55 12 | asa.strid@sjooff.no
Ledelse-/styresekretariat, kurs og konferanse, drift og administrasjon
 

Isabel Sanchez.jpg

Stefan Fjellvang
Førstefullmektig
Telefon: 22 00 55 24 | stefan.fjellvang@sjooff.no
Medlemsservice- og administrasjon. Foir
 
 
 
 

     
Advokat
 
Telefon:  22825812   | Mobil: 99514293 | sigmund@lykkeberg.no 
 
 

Paul Hareide
Eiendomssjef
 
Telefon: 22 82 58 48 | Mobil: 957 66 668 | paul.hareide@sjomannsunion.no
Oppfølging av forbundets eiendommer. Stillingen delt mellom Norsk Sjømannsforbund og Norsk Sjøoffisersforbund.